22
Ср., трав.

Вперше в історії болгарин виграв медаль на ЧС з біатлону

Вчора в індивідуальній гонці на 20 км на Чемпіонаті світу, який проходить у шведському Естерсунді, вперше на подіум в чоловічому біатлоні на змаганнях такого рівня піднявся болгарський біатлоніст  Владімир Ілієв.

Болгарин непогано біг і закрив 19 мішеней з 20-ти, що в підсумку дозволило йому дотягнутися до срібла.

Відзначимо, що він зміг випередити норвежця, Тарьє Бьо, який фінішував третім, на 0,4 секунди.

Перший  фінішував представник Німеччини - Арнд Пайффер.

Відзначимо, до цього медалі на Чемпіонатах світу з біатлону завойовували для Болгарії тільки жінки.

Нагадаємо, 31-річний Владімир Ілієв народився в Трояні і зараз проживає в Ловечі.

До цього  на Чемпіонатах Світу з біатлону біатлоніст свій кращий результат показав у 2015 році в фінському Контіолахті, коли в гонці переслідування фінішував 6-м, а в спринті 8-м.

До речі,   Владімир Ілієв колись здобував золото, і було це на Чемпіонаті Європи в Душники-Здруй в 2017 році.