18
Нд., серп.

Український «Шахтар» переміг болгарський ФК «Ботев»

ФК «Ботев» програв у контрольному матчі на навчально-тренувальних зборах у Туреччині лідеру українського чемпіонату ФК «Шахтар» з хокейним рахунком 1: 6.

Сьогодні ФК «Ботев» на навчально-тренувальних зборах у Туреччині провів контрольний поєдинок з ФК «Шахтар».

П'ята команда чемпіонату Болгарії протистояла лідеру українського клубного футболу останніх років.

Однак на футбольному полі, згідно зі статистичними даними, гра йшла в одні ворота.

В середині першого тайму українці двічі засмутили голкіпера болгарської команди.

На початку 2-го тайму футболіст «Ботева» -- Марін зміг скоротити розрив до мінімального.

Однак після цього  болгари пропустили ще 4 м'ячі і в підсумку програли з хокейним рахунком 1: 6.

Таким чином ФК «Ботев» програє 3-й контрольний поєдинок поспіль.

До цього болгарський клуб поступився ФК «Слован Ліберец» (0: 1) і ФК «Крылья Советов» (0: 1).