24
Нд., бер.

Мірела Демірева стала віце-чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить у Берліні і є частиною першого в історії об'єднаного чемпіонату Європи з літніх видів спорту, болгарка Мірела Демірева виграла срібну медаль, здолавши 2-метрову планку з третьої спроби, повідомляє БНР.

Чемпіонкою Старого континенту стала дворазова чемпіонка світу росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, з таким же результатом, але досягнутим з другої спроби. Бронзову відзнаку заслужила представниця господарів з Німеччини Марі-Лоуренс Юнгфляйш, яка завершила змагання з результатом 1.96 м.

Гідно представила Болгарію і Габріела Петрова, яка посіла 6-е місце в змаганнях з потрійних стрибків з результатом 14.26 м. Чемпіонський титул заслужила грецька стрибунка Параскеві Папахрісту з досягненням 14.60 м. Срібну і бронзову нагороди  вибороли відповідно Крістін Гиріш із Німеччини і представниця Іспанії Ана Пелетейро.